Welcome to KDE TechBase/uk

Jump to: navigation, search


Технічна інформація щодо програмного забезпечення KDE

noframe
 
Зауваження
Techbase.kde.org є основним місцем для технічної інформації щодо KDE, призначеної для розробників, незалежних постачальників програмного забезпечення та системних адміністраторів. KDE працює з трьома вікі, список яких можна знайти на wiki.kde.org


Розробка

Розробка

Технічна інформація для тих, хто створює програмне забезпечення KDE. Зокрема, дані щодо налаштовування середовища для розробки, настанови, документація щодо програмного інтерфейсу, поширені питання та відповіді на них, а також інформація щодо того, як зв’язатися із іншими розробниками та супровідниками.

Розгортання

Розгортання

Інформація для системних адміністраторів, які розгортають середовища KDE, від декількох комп’ютерів із однією або двома програмами KDE до тисяч комп’ютерів із стільницею Плазма. Ця частина вікі може бути корисною для досвідчених користувачів, які хочуть налаштувати власну встановлену систему.

Інтеграція

Інтеграція

Інформація для незалежних постачальників програмного забезпечення, які зацікавлені у створенні програмного забезпечення на основі технологій KDE або такого, що інтегрується до стільниці Плазма.


Якщо ви хочете посприяти наповненню вікі матеріалом, будь ласка, ознайомтеся із списком завдань та інструментів, перш ніж розпочинати роботу. Якщо вже щось зробили, на сторінці статистики ви зможете побачити списки «10 найплідніших учасників», «найпопулярніших сторінок» та «найобговорюваніших сторінок».

This page was last modified on 28 February 2016, at 11:22. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.