Translator Account/2013: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
|baalkor||French||fr|| ||No||20130314 | |baalkor||French||fr|| ||No||20130314 | ||
|- | |||
|ogdhekne||Marathi||mr|| ||Sometimes||20130411 | |||
|- | |||
|ogdhekne||Sanskrit||sa|| ||Sometimes||20130411 | |||
|- | |||
|ogdhekne||Hindi||hi|| ||Sometimes||20130411 | |||
|- | |||
|ogdhekne||Urdu||ur|| ||Sometimes||20130411 | |||
|} | |} |
Revision as of 17:57, 11 April 2013
User Name | Language | Lang.Code | Comment | Off-line? | Date added |
---|---|---|---|---|---|
vgezer | Turkish | tr | Yes | 20130122 | |
marguerite | Chinese | zh-cn | Yes | 20130307 | |
baalkor | French | fr | No | 20130314 | |
ogdhekne | Marathi | mr | Sometimes | 20130411 | |
ogdhekne | Sanskrit | sa | Sometimes | 20130411 | |
ogdhekne | Hindi | hi | Sometimes | 20130411 | |
ogdhekne | Urdu | ur | Sometimes | 20130411 |