Translator Account/2013: Difference between revisions
(Created page with "{|class="wikitable sortable" !User Name !Language !width="25"|Lang.Code !Comment !Off-line? !Date added |- |vgezer||Turkish||tr|| ||Yes||20130122 |- |marguerite||Chinese||zh-c...") |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|marguerite||Chinese||zh-cn|| ||Yes||20130307 | |marguerite||Chinese||zh-cn|| ||Yes||20130307 | ||
|- | |||
|baalkor||French||fr|| ||No||20130314 | |||
|} | |} |
Revision as of 11:33, 14 March 2013
User Name | Language | Lang.Code | Comment | Off-line? | Date added |
---|---|---|---|---|---|
vgezer | Turkish | tr | Yes | 20130122 | |
marguerite | Chinese | zh-cn | Yes | 20130307 | |
baalkor | French | fr | No | 20130314 |