(Created page with "Poznámka: "můj jazyk" se pokusí načíst přeloženou verzi stránky jazyku, který jsi nastavil ve tvém uživatelském nastavení. Pokud se to nezdaří, načte to ANglický...")
 
(No difference)

Latest revision as of 17:10, 31 August 2011

Information about message (contribute)
This message has no documentation. If you know where or how this message is used, you can help other translators by adding documentation to this message.
Message definition (Translate a Page)
{{Note|"myLanguage" will try to load the translated version of the link in the language you have set in your user preferences. If it fails to load it will just load the English original, so it is safe to use it for any internal link.}}
TranslationPoznámka: "můj jazyk" se pokusí načíst přeloženou verzi stránky jazyku, který jsi nastavil ve tvém uživatelském nastavení. Pokud se to nezdaří, načte to ANglický originál, je to tedy bezpečné pro použití jakéhokoliv interního linku.

Poznámka: "můj jazyk" se pokusí načíst přeloženou verzi stránky jazyku, který jsi nastavil ve tvém uživatelském nastavení. Pokud se to nezdaří, načte to ANglický originál, je to tedy bezpečné pro použití jakéhokoliv interního linku.


This page was last edited on 31 August 2011, at 17:10. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.